Sony 2 shum e mir e re

Shitet nga: Visi 10 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shes sony 2.e re shum e mir,e ka edhe gitaren
Veq sa me ka ardhur prej jashti. Shikoni fotot per me
Shum na kon. 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne
Vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim