Sony PS3

Shitet nga: Ruzhdi 13 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet Sony Play Station 3. Sony eshte n gjendje perfekte me garancion. Edhe me multi man ( me qip 128GB) , ka te instalura 14 lojra dhe mund te instalohen te reja vetem per 2 euro.
Posedon dy gjestika me wirless ( pa kablla)
Perfekt sony dhe ne gjendje perfekte.
Cmimi 200 euro komplet me gjystika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim