Sony Playstatyon 2

Shitet nga: Milaim Govori 09 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
PS2 ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga Austria eshte pak i perdorur i ri 2 CD qe mund te luani FIFA dhe XTREME XS SPEED ME MAKINE jan ne gjendje super asnje grrith ne CD 2 gjystika un jam interesuar TELEFONONI ne :044517909 dhe ne merremi vesh Faleminderit per mirkuptimin tuaj !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim