kujdestare pere femije

Shitet nga: mimoza 17 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
kerkoje nje kujdestare pere femij mosha 28 . 40 te mose piduhane dhe te jete e kujdesshme me femine time munde te mekontaktani nga ora 14 deri21 049707517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim