shes

Shitet nga: nina 17 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shes koshin per beba dhe karigen per vetur ,kariga mund te perdoret deri ne moshen 1 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim