* * Shes krevat per femije - LEXO * *

Shitet nga: dgt 28 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes 4 krevat per femije jane te paperdour kompet me jogi shume praktik dhe te leht ..

Prishtine Veternik
info : 045 555 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim