███ Kopsht per femijen tuaj Kopshti ART ███

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kopshti Art 09 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kopsht për fëmijë . Tani është hap kopshti më i ri për fëmijë në Prishtinë - Veternik , afër qendrës Gorenje . Bëjm pranimin e fëmijëve nga mosha 1-6 vjet . Kopshti plotëson gjitha kushtet e nevojshme për edukimin e fëmijëve : Mësim-edukim , Gjuhë angleze , muzik - argëtim , kontroll nga doktorresha e mjekësis familjare , Ushqim , hapësir ( oborr ) për argëtim etj .. Kopshti posedon dhe kursin për muzik - Piano .
Kopshti përbëhet nga një staf i përkryer i edukatorev të cilat janë të diplomuara dhe me përvoj pune . Jemi emër i ri me përvoj të vjeter .
Ejani na vizitoni , që fëmija juaj të ndjehet i sigurt ... Prishtinë Veternik .
045 555 466

Facebook :

https://www.facebook.com/kopshtiart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim