2 Maksikoza ne gjendje te rregullt shume te rua..

Shitet nga: Neri 17 Mar 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten 2 Maksikoza chipolino ne gjendje te rregullt shume te ruajtura dhe shume pak te perdorura Cmimi 50 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim