Beshik [ Djep ]

Shitet nga: Beni 22 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Beshiku [ Djepi ] per bebe dhe femije te vegjel
I sapo punuar nga Fabrika e Metalit.
I gjithe materiali eshte metali { Heker } dhe i ngjyrosur.
Ne gjendje perfekte.
Qmimi i diskutushem.... !
Viber +38649-623-268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim