Beshik me levizje per femije

Shitet nga: Akili 18 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shesim beshikun (me levizje) per femije . Me semiri tregon fotoja . Ky beshik eshte shume i rehatshem per femije sepse leviz ne llagera dhe e ka mundesin per çmontim per bartje ne vetur. Eshte i punuar nga materiali hekurit , i ardhur nga Zvicra dhe eshte shume i lehte per bartje. Cmimi 79 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim