Dhome gjumi per femije

Shitet nga: Naser 06 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Dhomë gjumi dhe kompjuter falas per femije per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonin 044209002 ose 044265797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim