Dhome per femije

Shitet nga: Bekim 09 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Dhoma ka dy shtreter, rregallin per tesha, raftat e librave, tavoline pune, si dhe neper shkall ka fioka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim