Hulaje nga firma Greco

Shitet nga: besa 05 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Hulaje per femije eshte me bateri dhe me dridhje qe qecon gerqet te femijet eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim