KAROCE & MAKSIKOZ CHIPOLINO PER FEMIJE

Shitet nga: Dini 14 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet kolica dhe maksikoza per femije CHIPOLINO shume pake e perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim