KARROCA PER BINJAK

Shitet nga: ????? 29 Krr 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes Karroca per femije ne gjendje te rregull dhe shume te rujura,te ardhura nga gjermanija
per kontaktim mundeni te lajmroheni ne keta Numra

044 362 850 Ose
049 404 100
me rrespekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim