Karriga e femijes per vetur -Chipolino

Shitet nga: karriga 11 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrigen e vetures per femije eshte e firmes se njohur Chipolino eshte e re dhe shume e sigurt per femijen gjate vozitjes.

Kontakt : viber 0037745 381 680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim