Karrige e femijeve per veture

Shitet nga: Blerim 09 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes karrigen e femijeve per veture CYBEX ne gjendje shume te mire-e perdorur shume shkurt. karriga eshte per femijet deri ne 35kg, shume e pershtatshme sepse shtofi mund te hiqet dhe lahet ne makine. Eshte blere ne Baby Center per 120 Euro, shitet vetem per 50 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim