Karrige per femije

Shitet nga: Lena 31 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karrige per femije luhatese , mund te rrije e shtrire ne pozite te ulur dhe mund te perkundet horizontalisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim