Karrige per vetur (9m-11vjet)9-36kg

Shitet nga: b. 16 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karriga per femij nga firma nano e kualitetit te mir dhe shum praktik mendafshin mund ta pastroni ne makin
pjesa e eper tek koka mund te zgjatet sipas moshes se femiut si dhe kaishet tek duart mund ti vendosni ne madhsi te duhur cmimi i fiksum 55€
Mundesi e dergeses ne ter Kosoven per vetem 3€ post
Viber+37744856569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim