Karrige per veture

Shitet nga: loshi 17 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karriga eshte shume e ruajtur si dhe eshte per dy lloje moshash nga 0 deri 10 si dhe 9 deri ne 18. eshte levizese behet edhe si lloje shtrati.
shume fat!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim