Karrike veture per femije

Shitet nga: Arber Berisha 17 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Ulese per veture,e re, shume pak e perdorur, per femije per moshen mbi 2 vjet apo peshen mbi 8-9kg e siper. Cybex, fale sigurise qe perman si ulese, ka qene fitues dhe ka marre cmime te larta gjate testimeve evropiane si ne funksionalitet ashtu edhe ne siguri. Eshte e patentuar me tri pozicione, garanton mbrojtje optimale ne rast ndikimeve anesore si dhe mbrojtjen e kokes se femiut te bjere para mbrapa deri sa femiu eshte ne gjume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim