Karrocë për Binjakë

Shitet nga: Baki Gashi 16 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karrocë për Binjakë e tipit Peg-Perego
mundë të shfrytezohet ne disa menyra:
-karroce e jashtme levizese me timon,
-ulese për veturë,
-nderrim të pozicionit,
Karroca është ne gjendje të mirë e shfrytezueshme shumë pak dhe e ruajtur mjaft mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim