Karrocë për fëmijë

Shitet nga: Nasir 05 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca është shumë e ruajtur dhe ne gjendje të rregulltë, fëmijën e vozitni edhe para e mbrapa. Qmimi sipas marveshjës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim