Karrocën për fëmijë binjak

Shitet nga: Agim 18 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrocën për fëmijë binjak, karroca është e markës BERTONI.
Është pak e përdorur dhe në gjendje funksionale. Shum pak zën vend kur paloset.

Të interesuarit mund të telefonojnë në numrat:

044 318 714
049 600 575 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim