Karroc, karrige per auto dhe hulaja mobile per f..

Shitet nga: Haki Zhigolli 05 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten karroce Cippolino ne gjendje shume te mire. Qmimi shume e volitshem---120 euro;

Hulaja mobile, ne gjendje shume te mire.Qmimi----25 euro;

Karrige femijeve per auto Cippolino. Qmimi----25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim