Karroc.

Shitet nga: Ab 27 Maj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shitet karroca e cila eshte shume pak e perdorue e ardhur nga Gjermania e cila ka dy finksione mund te perdoret deri sa femia rrin shtrit dhe ulur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim