Karroc per bebe

Shitet nga: briliant 06 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
kjo karroc eshte Shum e mir eshte e jasht dhe per shum informata

KONTAKTONI NE NUMRIN : 045 952 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim