Karroc per dy femije

Shitet nga: Pronari 20 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte ne qendje shume te mire, ajo eshte per dy femije, me ulse te njepasnjeshme dhe shume lehte manuvrueshme! Per dallim nga karrocat tjera qe jan per dy femije duke qen pran njeri tjetrit uleset, e kan me te veshtir ne qytet te levizin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim