Karroc

Shitet nga: merita 01 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
karroc 3 pjeseshe (per femije nga 0-3 vjet) me cante, shtrojen per nderrimin e femijes, si dhe mbulesen per shi.
E pershtatshme per 2 gjinite, mund te pastrohet shume leht ne lavatrice.
Eshte pothuajse e paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim