Karroca..

Shitet nga: Bajram 05 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet karroca per binjak e blere ne Austri.Praktike per rruget tona.Eshte e perdorur por e ruajtur dhe pa asnje defekt.çmimi 130€
Telefoni per kontakt +38649167821.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim