Karroca per binjek\e

Shitet nga: xxx 28 Maj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Karroca për binjak\e , Karroca është e blerë në Shkup , është e kualitetit të lartë edhe është shumë e ruajtur dhe funksionale. Karroca është kjo që po shihet në foto , Përparsi kjo karroca ka se mundet të palohet dhe të hyjë në bagazh (veturë )në rast të ndonjë udhëtimi, eshte prodhim italian . Karroca e re e kësaj firime kushton 300€ kjo shitet për një çmim shumë të volitshëm vetëm për 100€,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim