Karroca Gjermane

Shitet nga: xx 26 Dhj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca gjermane e re pa perdor e nje kualiteti te lart paloset dhe leviz shum.lehte me garancion 6muaj cmimi fiksum85€
Mundesi e dergeses per vetem 3€ post ne ter rajonin e kosoves brenda 48h pagesa ne pranim.te porosis kthimi i.mundeshum
+37744856569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim