Karroca per Femije HAUCK Twister Trio

Shitet nga: Edona 07 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte perdorur vetem 6 muaj. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte perdorur shume pak gjate kesaj periudhe.
Karroca perbehet nga tre pjese: shporta per bebe deri ne 6-8 muaj, maxikoza, dhe ulesja kryesore. Gjithashtu, se bashku me karrocen vjen edhe mbeshtjellsja kunder shiut si dhe çadra kunder diellit.
Karroca eshte shume e lehte per tu montuar/çmontuar, dhe mbi te gjitha eshte shume e lehte ne peshe.
Karroca rrotullohet 360 shkalle per te ndryshuar pozicionin e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim