Karroce Peg Perego Book Plus Sportivo

Shitet nga: Vlora Morina Gashi 14 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.
Është 3 pjesëshe:
•skeleti + ulesja (përdorët prej moshës 9 muaj deri në 4 vjet)
•korpën për bebë (0 deri në 6 muaj)
•ulesja për veturë (0 deri në 1 vjet)
Karroca është e certifikuar me ISOFIX.
Me karrocë vjen qanta (ka dy xhepa të jashtëm), korpa e poshtme për gjësende dhe mbulesa kundër shiut për karrocë (ngjyrë transparente-e tejdukshme). Karroca është e vjetër 2 vite. I ka të gjitha fletushkat e mënyrës së përdorimit dhe ka garancion 4 vite. Është ngjyrë të kuqe e mbyllur. Të gjitha materialët e ulëseve dhe korpave lahën në 40° në lavatriçe. Rrotat dhe skeleti janë ngjyrë të zezë, të qëndrueshme dhe të manevrueshme në të gjitha rrugët. Karroca është në gjendje të rregullt, ka dy frene në rrotat mbrapa. Ulësja që është prej moshës 9 muaj e deri në 4 vjet, shtrikarroca3 pozita, në 60°, 90° dhe 180°.
Karroca është prodhim Italian.

Më poshtë e keni të bashkangjitur linkun për të parë se si përdorët dhe montohët karroca:

https://youtu.be/A1TEPumVhhc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim