Karroce femijesh e stilit anglez.

Shitet nga: Shpresa 02 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte e stilit anglez e shtrire ka edhe dy paisje percjellese dhe mbulesen ne rastet kur bie shi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim