Karroce per bineq vajze e djale

Shitet nga: VRA 10 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte Chipolino dhe me dy ngjyra pembe dhe kaltert. Eshte e perdorur por ne gjendje te mire. Palohet dhe shtrihet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim