Karroce per binjakë

Shitet nga: feriti 14 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrocen per binjake, e pa perdorur . eshte e importuar nga suedia dhe ne gjendje shume te mire. Mund te shtyhet edhe kur bebat shohin prapa edhe bebat duke shikuar perpara. Eshte me amortizator,rrota te cilat fryhen me kompresor. Eshte shume komode....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim