Karroce per femijë

Shitet nga: Dita 03 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrocen per femij Formula Baby e bler ne Zvicërr dhe esht shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim