Karroce per femije Baby2go

Shitet nga: korab demaj 19 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet urgjent Karroca per femije Baby2go Millenium travel system, e re pa perdore e blere 500 euro.
Skelet alumini.
Ka pes pika me rryp sigurie.
Eshte sistem carrycots e cila perdoret ne dy sisteme si korpe dhe ndrrohet ne karroce standarde + maxicose
Sistem automatik per mbyllje
Rrota 100% gome
Timon ne kembe.
Mund te mbaje deri ne 15 kg.
Perdoret nga 0 muaj.

Ngjyra e zeze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim