Karroce per femije Chicco Cortina Keyfit 30

Shitet nga: Kushtrim Peçani 02 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

167 EUR   185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karroce per femije Chicco Cortina Keyfit 30.
Karroca eshte ne gjendje shume te mire. Perbehet prej 3 pjeseve : Karroces, Maxi Cosi-t dhe bazes per Maxi Cosi (per veture).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim