Karroce per femije

Shitet nga: Arjeta 21 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Karrocen per bineq vetem nje jav e perdorur, karroca eshte e re dhe ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim