Karroce per femije

Shitet nga: Kosovare 07 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca është e firmës KNORR e ardhur nga gjermania. Është ne gjendje te rregullt dhe me mundësi te kthimit ne te dy anët. Shtrihet dhe mund te behet si shtrat . Është shume e përshtatshme. Ne Kosovë nuk e kam përdorë fare sepse i kam pasur edhe dy tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim