Karroce per femije

Shitet nga: Besarta 21 Jan 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet karroca per femije e firmes Chipolino e perdorur vetem 2 muaj vjen bashke me qanten mundet te çmontohet dhe e ka edhe mundesin e perkundjes se bebes. Eshte blere 280 euro shitet per 130.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim