Karroce

Shitet nga: Ema 13 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
E perdorur por ne gjendje te mire. Shume e pershtatshme dhe palohet leht pa zene hapsire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim