Kolic per Fëmi 25

Shitet nga: Eee 23 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet kolica per fmi ne gjendje te rregullt. Shitet per arsyje se smêduhet shum pak e perdurur per me shum mund te me kontaktoni dhe ne viber +37745593924 oferta me kit qmim vlen deri me 1maj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim