Kolic per Femij

Shitet nga: Fatlum 19 Dhj 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Per vetur dhe per rruge mund edhe te ndahen posedojn gjithashtu nga nje qant...Per me shume infortmata numri kontaktues i jap edhe me lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim