Kolic per dy femije

Shitet nga: Agron 23 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kolica eshte per dy femije dhe shum e pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim