Kolic per femije

Shitet nga: fatos 17 Gsh 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroce per femije, teper e lehte dhe mjaft e pershtatshme per tu perdorur. Eshte e ardhur nga Zvicra, e kualitetit te larte.
Mund te lajmeroheni edhe ne numrin 045400751.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim