Kolice per femije

Shitet nga: ...... 17 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Karoca per femije eshte shume e mire dhe shum e ruajtur si mund te shihet edhe ne foto ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim