Krevat dhe karroce per femije Chippolino

Shitet nga: M 05 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Krevati dhe karroca te firmes Chippolino, ne gjendje shume te mira, te shfrytezuara vetem 1 vit. Krevati 80Eur, karroca 70Eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim